Zakup sprzetu komputerowego

Zakup sprzetu komputerowego

Nieszczęścia chodzą parami. Ale to chyba nieprawda :) Nie wiem którym z kolei jest całkowite odmówienie posługi przez komputer stanowiący niejako źródło utrzymania. Od 20 lat jestem niezobowiązująco związany fizycznie i duchowo z czasopismem "Nieznany Świat" którego redakcja bardzo mnie wspiera w moich poczynaniach i to właśnie dla nich głównie, jako freelancer tworzę część ilustracji i okładek które możecie oglądać. 

Choroba i niepełnosprawność utrudniają, wręcz uniemożliwiają mi podjęcie jakiegokolwiek fizycznego zajęcia które pomogłoby zdobyć środki na zakup nowego sprzętu i umożliwiło kontynuacje tworzenia grafik. 

Kwota docelowa zbiórki jest jedynie domyślna gdyż ceny sprzętu komputerowego są bardzo zróżnicowane i często się zmieniają. Wydajność jest zależna od ceny, a renderowanie grafiki wymaga dużej mocy. 

Po prostu chciałbym zakupić sprzęt na miarę zebranej kwoty. Dlatego będę wdzięczny za każdą złotówkę która przybliży mnie do celu. Ogromnie dziękuję za każde wsparcie.

Wspierają

 • Anonimowy użytkownik

  Anonimowy użytkownik

  1 month ago

  15 zł

 • Brak wpłat

Komentarze

 • Anonimowy użytkownik

  Anonimowy użytkownik

  1 month ago

  15 zł

  Mój skromny datek na to, żeby w następnych numerach mojego ulubionego "Nieznanego Świata" nie zabrakło Pańskich okładek. Pozdrawiam

 • Brak komentarzy

Wybierz kwotę

Wspierających:

1

Wybrana wpłata -   zł (Nagroda)

Pozostało znaków: 300

Bezpieczne płatności z imoje

Aby dokonywać płatności cyklicznych, musisz posiadać konto na platformie.

Rejestracja zajmie tylko chwilę, a zostaniesz częścią naszej wspólnoty! Jeśli posiadasz już konto możesz się zalogować.