Wsparcie działań misyjnych

Wsparcie działań misyjnych

Nasze Stowarzyszenie jako cel ma promocję patriotyzmu, polskości. Realizujemy projekty jak np “Porozmawiamy o Polsce” gdzie gościliśmy już między innymi Rafała Ziemkiewicza, Bronisława Wildsteina. 

https://fb.watch/aFddRT19A-/

Kolejnym naszym celem jest poprawa życia obywatelom dlatego chcemy uprościć procedury wyborcze czy też przepisy podatkowe. Zajmujemy się takimi dziedzinami jak gospodarka, przedsiębiorczość w szczególności promując patriotyzm gospodarczy. 

Staramy się upamiętniać ważne wydarzenia. Zorganizowaliśmy konferencję "Polacy XX wieku w walce o kresy zachodnie Rzeczypospolitej" która odbyła się w roku, w którym obchodzono stulecie powstań śląskich (w sto lat po trzecim z nich) oraz w roku, w którym na wniosek Prezydenta RP przyjęto 27 XII jako Narodowy Dzień Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. 

Kolejnym naszym projektem jest “Archipelag Polskości” w którym pragniemy zwrócić uwagę, że nasza “polskość” składa się z wielu wysp. Chcemy przy “Archipelagu Polskości” stworzyć forum debaty publicznej tak ważnej w naszym życiu. 

Na te wszystkie projekty i te, które w tym roku planujemy rozpocząć potrzebujemy wsparcia finansowego. Dlatego z góry dziękujemy za każdą złotówkę. 

 

Wspierają

 • Anonimowy użytkownik

  Anonimowy użytkownik

  10.09.2023

  100 zł

 • Brak wpłat

Komentarze

 • Anonimowy użytkownik

  Anonimowy użytkownik

  10.09.2023

  100 zł

  Działajcie

 • Brak komentarzy

Wybierz kwotę

Wspierających:

1

Wybrana wpłata -   zł (Nagroda)

Pozostało znaków: 300

Bezpieczne płatności z imoje

Aby dokonywać płatności cyklicznych, musisz posiadać konto na platformie.

Rejestracja zajmie tylko chwilę, a zostaniesz częścią naszej wspólnoty! Jeśli posiadasz już konto możesz się zalogować.