Pamiętajmy o Powstańcach Warszawskich 1944!

Pamiętajmy o Powstańcach Warszawskich 1944!

Jak co roku pragniemy godnie uczcić bohaterstwo powstańców Warszawy!


W tym roku już po raz dwunasty o godz. 17:00 z Ronda Romana Dmowskiego wyruszy Marsz Powstania Warszawskiego. Pragniemy aktywnie włączyć się w tę inicjatywę, mającą na celu oddanie hołdu Bohaterom walk sprzed 79 lat.

Aby jednak to wydarzenie miało swój dotychczasowy, podniosły charakter, potrzebna jest praca licznych wolontariuszy oraz środki, dzięki którym można sfinansować wiele zadań, towarzyszących tegorocznym obchodom.

Jak to już się stało tradycją, na Placu Krasińskich wystąpi Norbert „Smoła” Smoliński wraz z Dziecięcą Ferajną. Chcielibyśmy przygotować poczęstunek, który byłby wyrazem podziękowania za ich pracę.


Aby obchody wybuchu Powstania Warszawskiego mogły odbywać się w pokojowym duchu – potrzebne są służby porządkowe, których główny trzon stanowią działacze Straży Narodowej.

W celu usprawnienia ich pracy musimy dokonać zakupu niezbędnych narzędzi, dzięki którym po raz kolejny na trasie przemarszu wszystko będzie przebiegać spokojnie i w pełni bezpiecznie. Są to: kamizelki, liny, megafony, ale przede wszystkim wyposażenie apteczek i woda dla Uczestników (w przypadku upałów). Należy zapewnić też odpowiednie nagłośnienie, opłacić wóz organizacyjny, w tym paliwo.

Przekazane datki pozwolą nam również na organizację punktu informacyjnego przy stacji metra Centrum, stoiska z gadżetami oraz zakup flag i banerów. 
Chcąc ściągnąć jak najwięcej Patriotów, dla których pamięć o Powstaniu Warszawskim jest bardzo ważna, planujemy obszerną akcję plakatową i kolportaż ulotek, których wydruk również chcielibyśmy pokryć ze środków pochodzących z tej zbiórki.

Jeśli zatem chcecie wesprzeć nasze działania – i aktywnie włączyć się w dzieło uczczenia pamięci Powstańców '44 roku – to prosimy o przekazywanie datków. Razem możemy znacznie więcej!

Cześć i chwała Bohaterom!


 

 

Wspierają

 • Krzysiek

  Krzysiek

  29.08.2023

  50 zł

 • Anonimowy użytkownik

  Anonimowy użytkownik

  27.07.2023

  100 zł

 • Marcin Gackowski

  Marcin Gackowski

  07.07.2023

  20 zł

 • Anonimowy użytkownik

  Anonimowy użytkownik

  06.07.2023

  20 zł

 • Brak wpłat

Komentarze

  Brak komentarzy

Wybierz kwotę

Wspierających:

4

Wybrana wpłata -   zł (Nagroda)

Pozostało znaków: 300

Bezpieczne płatności z imoje

Aby dokonywać płatności cyklicznych, musisz posiadać konto na platformie.

Rejestracja zajmie tylko chwilę, a zostaniesz częścią naszej wspólnoty! Jeśli posiadasz już konto możesz się zalogować.