Spotkanie literackie

Spotkanie literackie

Mamy przyjemność współorganizować niezwykłe spotkanie autorskie i premierę książki "Katechizm antykultury" Jerzego Szczepkowskiego. Chcemy, aby ten wieczór był wyjątkowy i dostępny dla jak największej liczby pasjonatów literatury.

Aby to osiągnąć, potrzebujemy waszej pomocy! Organizacja takiego wydarzenia wiąże się z kosztami, takimi jak wynajem sali ok 700 zł, zwrot kosztów dojazdu i noclegu dla autora - ok. 800 zł, spotkanie integracyjne z autorem po wykładzie - ok. 1000 zł.

Chcemy, aby był to wieczór pełen inspiracji, dyskusji i spotkań z pasjonatami literatury, ale aby opłacić wszystkie koszty, potrzebne jest wsparcie finansowe. Książka, z którą chcemy zapoznać miłośników literatury to niezwykłe dzieło, ale nie ma szans przebić się przez zalew literatury jedynego słusznego przekazu. W nowej książce autor przeprowadza osobliwe śledztwo, zmierzające do odnalezienia rzeczywistego celu nowego porządku świata, analizując kolejno jego wpływ na kulturę, społeczeństwo i jednostkę, a także rozpatrując go na tle wcześniejszych rewolucji europejskich. W miarę analiz stopniowo zbliżamy się do odpowiedzi. Ostateczna konkluzja jest ponura i wręcz przerażająca.

Spotkanie ma zainicjować cykl regularnych spotkań z pisarzami spoza głównego nurtu, aby przybliżać mieszkańcom Wrocławia wartościową i ambitną literaturę.

Wspierają

 • Anonimowy użytkownik

  Anonimowy użytkownik

  27.11.2023

  5 zł

 • Brak wpłat

Komentarze

 • Anonimowy użytkownik

  Anonimowy użytkownik

  27.11.2023

  5 zł

  Powodzenia!

 • Brak komentarzy