Pomóż nam w kształtowaniu postaw patriotycznych

Pomóż nam w kształtowaniu postaw patriotycznych

Nasza Fundacja, powołana z myślą o pielęgnowaniu tradycji narodowej, rozwijaniu świadomości obywatelskiej i kulturowej oraz propagowaniu wartości patriotyzmu, wolności i konserwatyzmu, potrzebuje wsparcia.

Kim jesteśmy?

Fundacja Akademia Patriotów, istniejąca od 2015 roku, działa na rzecz jednoczenia różnych środowisk patriotycznych, wolnościowych i konserwatywnych. Przez lata zorganizowaliśmy liczne spotkania, konferencje i debaty, które cieszyły się znacznym zainteresowaniem. Nasze wydarzenia są otwarte dla wszystkich, a wstęp na nie jest zawsze bezpłatny.

Co robimy?

Nasza działalność obejmuje organizację wydarzeń edukacyjnych, takich jak konferencje i wykłady, które skupiają się na ważnych tematach związanych z patriotyzmem, wolnością i tradycją narodową. Wspieramy także inicjatywy mające na celu podtrzymywanie polskości, takie jak obchody świąt narodowych, odbudowy pomników i marsze pamięci. O naszych inicjatywach informuje na profilach w mediach społecznościowych: 

Jak możesz pomóc?

Twoje wsparcie jest kluczowe dla kontynuacji naszej misji. Każda wpłata przyczynia się do organizacji kolejnych wydarzeń, promocji patriotycznych wartości oraz budowania społeczności, która zjednoczy się dla dobra naszej Ojczyzny. Włącz się w naszą zbiórkę i bądź częścią ruchu, który stawia na tradycję, wolność i patriotyzm, a także kształtuje w społeczeństwie postawę odpowiedzialności za Ojczyznę i przyszłe pokolenia. 

Obecnie zależy nam na zgromadzeniu środków na organizację wydarzeń, które będą mieć miejsce w 2024 r. Większość ma charakter cykliczny i jest związana z ważnymi dla naszego narodu rocznicami, takimi jak: rocznica masowych wywózek na Sybir, obchody Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej, uczczenie rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej, rocznica wybuchu II wojny światowej oraz agresji ZSRR na Polskę. 

W zależności od zgromadzonych środków planujemy organizację konferencji popularno-naukowych, prelekcji historyków i badaczy oraz przynajmniej jednego Marszu Pamięci. Zgromadzone środki zostaną przeznaczone na salę na spotkania, wiązanki składane przy pomnikach, nagłośnienie, zwrot kosztów dojazdu dla prelegentów, promocję.

Dziękujemy za wsparcie!

Wspierają

  • Maciej Józefczyk

    Maciej Józefczyk

    3 days ago

    10 zł

  • Brak wpłat

Komentarze

    Brak komentarzy

Wybierz kwotę

Wspierających:

1

Wybrana wpłata -   zł (Nagroda)

Pozostało znaków: 300

Bezpieczne płatności z imoje

Aby dokonywać płatności cyklicznych, musisz posiadać konto na platformie.

Rejestracja zajmie tylko chwilę, a zostaniesz częścią naszej wspólnoty! Jeśli posiadasz już konto możesz się zalogować.