PROJEKT NO.4 MATURA KLO

PROJEKT NO.4 MATURA KLO

Nazwa Projektu:

MATURA KLO 


Numer Projektu Radomskiej Fundacji Filipińskiej:

PROJEKT No 4


Podtytuł Projektu:

Matura Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Św. Filipa Neri w Radomiu

 

Cel Projektu:

Dodatkowa edukacja dla uczniów klas maturalnych - Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Św. Filipa Nerii w Radomiu.

Opis Projektu:

Projekt zakłada dofinansowanie działań Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w zakresie organizacji i prowadzenia dodatkowych, pozalekcyjnych zajęć dydaktycznych w klasach maturalnych w celu głębszego przygotowania do egzaminu maturalnego. Przedmioty objęte projektem zostaną ograniczone do przedmiotów egzaminu maturalnego. 


Zasięg Projektu:

Lokalny - Uczniowie klas maturalnych KLO 


Zakładany Czas Realizacji Projektu:

Ze względu na podział roku szkolnego na lata 2023 i 2024 projekt zostanie podzielony na część I i II w celu ułatwienia księgowania projektu po stronie Radomskiej Fundacji Filipińskiej oraz Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego.

Część I - 2023; części dalsze uzależnione od budżetu.


Uzasadnienie Projektu:

Potrzeba projektu wynika z priorytetowego potraktowania przygotowania do egzaminu maturalnego uczniów Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego. Wysoka zdawalność matur Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. św. Filipa Neri w Radomiu jest wizytówką liceum i stanowiła zawsze wysoki priorytet kadry szkoły. Projekt Radomskiej Fundacji Filipińskiej oraz Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego ma za zadanie podniesienie wyników w wymiarze: osiągnięcia wyższych ocen egzaminu maturalnego w celu otwarcia szerszych możliwości absolwentów KLO w zakresie kierunków i uczelni wyższych.

 

Przeznaczenie Darowizny:

Zgodnie z Uchwałą Nr 2 Rady Radomskiej Fundacji Filipińskiej z dnia 5 X 2023 par.3 - W razie niewykorzystania zebranych środków finansowych na w/w cel można przenieść je na projekt najbliższy.

 

Planowane Rezultaty:

Mierzalność projektu będzie polegać na porównaniu osiągniętych wyników z egzaminu maturalnego w roku bieżącym do lat poprzednich. W razie stwierdzenia pozytywnych wyników projektu Matura KLO rekomendowana będzie jego cykliczność.

Wspierają

 • Anonimowy użytkownik

  Anonimowy użytkownik

  24.01.2024

  50 zł

 • Ewa Suchanowska

  Ewa Suchanowska

  22.01.2024

  20 zł

 • Brak wpłat

Komentarze

  Brak komentarzy

Wybierz kwotę

Wspierających:

2

Wybrana wpłata -   zł (Nagroda)

Pozostało znaków: 300

Bezpieczne płatności z imoje

Aby dokonywać płatności cyklicznych, musisz posiadać konto na platformie.

Rejestracja zajmie tylko chwilę, a zostaniesz częścią naszej wspólnoty! Jeśli posiadasz już konto możesz się zalogować.