Kampania AkcjaEwakuacjaZ.eu na rzecz #POLexit-u

Kampania AkcjaEwakuacjaZ.eu na rzecz #POLexit-u

Nasza kampania wychodzi poza strefę komfortu jaką dzisiaj jest internet. Gigantyczne korporacje informatyczne w taki sposób sterują przepływem informacji, że robienie dzisiaj kampanii w sieci jest naszym zdaniem nieefektywne. Dlatego wychodzimy na ulice polskich miast rozmawiamy z Polakami i przedstawiamy im argumenty, o których wcześniej nie słyszeli. Robimy to regularnie i działamy stale - wiemy, że o wartości walczy się przez całe życie. Tutaj pragniemy państwa prosić o możliwość działania powszechnego. Nasza kampania już wzbudziła zainteresowanie. Mamy już pierwszy regularnie działający Zespół FKS w Katowicach i moglibyśmy już zakładać kolejne 5, niestety nie mamy środków finansowych na potrzebne szkolenia i sprzęt (megafon, banery, ulotki) dla naszych wolontariuszy.  Chcemy w tym roku zorganizować około 16 Zespołów FKS, które w przyszłym pozwolą nam organizować obywatelskie inicjatywy ustawodawcze. Koszty są znaczne, a ponieważ jesteśmy przeciwnikami pobierania środków z funduszy publicznych, to możemy liczyć wyłącznie na naszych darczyńców. Prosimy każdą osobę, która to czyta o zaufanie i pomoc. W zamian oferujemy modlitwę i pełną zaangażowania służbę społeczną poprzez:

 • Organizację kursów i szkoleń

 

 • Regularne zgromadzenia publiczne
 • Tworzenie materiałów i bazy wiedzy na naszych stronach
   

 

 

Unia Europejska powstała dzięki “fake newsom”. Od samego początku istnienia projektu integracji europejskiej kłamstwa są nam tak często powtarzane, że stworzyły iluzję prawdy. Dlatego należy zastanowić się jaki jest cel zbiorowego szerzenia kłamstwa? Zanim odpowiemy na to pytanie wymieńmy składowe oszustw Unii Europejskiej:  

KŁAMSTWO I
Unia Europejska jest gwarantem naszej suwerenności.
✔️ Unia Europejska stała się państwem, którego urzędnicy uważają, że decyzje Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej są wiążące dla krajowego Trybunału Konstytucyjnego. 
💬 Wielu naukowców badających rodowód ideowy integracji europejskiej biło na alarm jeszcze przed naszym przystąpieniem do Unii Europejskiej. Niestety nie mieli możliwości przebić się przez zaporę zbudowaną z kompleksów Polaków, mediów z kapitałem zagranicznym, skorumpowanego rządu i agentury wpływu, która za nowego pana obrała sobie zachodnich zleceniodawców. Ślepo wpatrzeni w zachód nie dostrzegali zagrożeń. Dzisiaj coraz częściej w kręgach intelektualistów wspomina się nazwisko śp. prof. Jerzego Chodorowskiego i dyskutuje się o neokolonializmie. Jeżeli  podbite  państwa […] są  przyzwyczajone  do  rządzenia  się  swoimi  prawami  i  do  wolności,  są  trzy  sposoby,  aby  je  utrzymać:  pierwszy  -  to  zniszczyć  je,  drugi,  założyć  tam  swą  siedzibę,  trzeci,  zostawić  im  ich  własne  prawa,  czerpać  stamtąd  pewne  dochody  i  stworzyć wewnątrz  rząd  oligarchiczny,  który  by  ci  je  utrzymał  w  przyjaźni. - Niccolò Machiavelli. Na naszych oczach powstaje scentralizowany byt państwowy, w którym nie ma miejsca na państwo Polska. Jak mówili “ojcowie założyciele” UE mamy stać się czymś w rodzaju województwa. Przestańmy pisać i mówić o suwerenności, zacznijmy znowu walczyć o niepodległość. 

KŁAMSTWO II
Unia Europejska tworzy największy na świecie jednolity rynek. 
✔️ Unia Europejska, to zbiór różnych rynków. Rynek jest mechanizmem koordynującym zachowania nabywców i sprzedawców, uczestniczących w procesie wymiany dóbr oraz usług. Ponieważ każdy kraj członkowski ma własne przepisy prawne dotyczące tychże mechanizmów, a także własne jednostki certyfikujące, które mogą znacznie ograniczać lub sterować handlem pomiędzy nimi, to nie możemy mówić o rynku jednolitym. Mamy w ramach UE dostępnych wiele rynków, które ze sobą konkurują wykorzystując do tego wiele różnych narzędzi.
💬 Oznacza to, że od samego początku byliśmy okłamywani, że będziemy mogli sprzedawać nasze produkty za granicą. Wielu polskich przedsiębiorców informuje nas, że np. kraj niemiecki znajduje wiele powodów, żeby ich produkty nie znalazły się na rynku niemieckim. Znamy przykład tzw. chorób polskich ziemniaków, które w Polsce każdy zje, ale eksportować ich nie możemy. Wiemy, że polskie maszyny muszą przejść skomplikowane i kosztowne certyfikacje (TUV). Według naszych informatorów przez wiele wymogów niemieckich nie da się przejść, natomiast firmy niemieckie są faworyzowane.

KŁAMSTWO III
Unia Europejska walczy o tzw. wartości europejskie.
✔️ Wartości Europejskie opierały się o wiarę katolicką, która ostrzegała, że jeżeli Europejczycy zechcą stać się źródłem moralności, to będzie to oznaczało upadek Europy. 
💬 W przedstawionych propozycjach traktatów, które zostały już przegłosowane przez Parlament Europejski i czekają na dalszą drogę legislacyjną możemy przeczytać dodany tam jeden z ustępów o treści: Każdy ma prawo do autonomii cielesnej, do swobodnego, świadomego, pełnego i powszechnego dostępu do zdrowia i praw seksualnych i reprodukcyjnych oraz do wszystkich związanych z tym usług opieki zdrowotnej bez dyskryminacji, w tym do dostępu do bezpiecznej i legalnej aborcji. Zatem kłamstwem jest, że UE walczy o wartości europejskie, walczy o antywartości unijne, które niszczą i rujnują Europę.

O RESZCIE KŁAMSTW UNII EUROPEJSKIEJ MOŻNA PRZECZYTAĆ NA NASZEJ STRONIE 
Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie: www.AkcjaEwakuacjaZ.eu

ZAPRASZAMY DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI!
Wszystkich ciekawych tematu zapraszamy do naszej społeczności celu jakim jest #POLexit. Można się zarejestrować jako sympatyk, darczyńca lub zapisać się na kurs, w trakcie którego omawiamy szczegółowo nasze cele i tłumaczymy nasze metody działania społecznego. Wszystkich członków naszej społeczności na bieżąco informujemy o działaniach organów unijnych. Chcemy w ciągu 5 lat przekonać ponad połowę Polaków do opuszczenia utopijnego projektu integracji europejskiej, a do tego celu potrzebna nam jest Państwa pomoc. 

Wspierają

 • Anonimowy użytkownik

  Anonimowy użytkownik

  27.03.2024

  100 zł

 • Anonimowy użytkownik

  Anonimowy użytkownik

  14.02.2024

  50 zł

 • Brak wpłat

Komentarze

 • Anonimowy użytkownik

  Anonimowy użytkownik

  14.02.2024

  50 zł

  Ceterum autem censeo unionem europeanum esse delendam.

 • Brak komentarzy

Wybierz kwotę

Wspierających:

2

Wybrana wpłata -   zł (Nagroda)

Pozostało znaków: 300

Bezpieczne płatności z imoje

Aby dokonywać płatności cyklicznych, musisz posiadać konto na platformie.

Rejestracja zajmie tylko chwilę, a zostaniesz częścią naszej wspólnoty! Jeśli posiadasz już konto możesz się zalogować.