Pomóż naprawić billboard zniszczony przez aborcjonistów

Pomóż naprawić billboard zniszczony przez aborcjonistów

Zwolennicy aborcji zdewastowali wielkoformatowy billboard umieszczony na naszej naczepie zaparkowanej przy ruchliwej trasie S8 Warszawa-Poznań. Plakat ostrzegał przed skutkami aborcji i kształtował świadomość Polaków na temat tego zbrodniczego procederu. Każdego dnia billboard mogło widzieć kilka tysięcy osób.

Propaganda zwolenników aborcji, która obecna jest niemal we wszystkich mediach, wmawia Polakom, że aborcja to prosty, szybki, bezpieczny i moralnie dobry "zabieg". Nasza Fundacja przeciwdziała tego rodzaju kłamstwom i manipulacjom organizując w całej Polsce niezależne akcje informacyjne, w ramach których mówimy prawdę o aborcji - to krwawe i brutalne morderstwo na niewinnym dziecku.

Taki był właśnie przekaz płynący z naszego billboardu. Nie da się wobec niego przejść obojętnie i na długo zostaje on w pamięci. Wiedzą o tym aborcjoniści, którzy nienawidzą naszych akcji i robią wszystko, aby zablokować docieranie z prawdą o aborcji do Polaków. Dlatego zniszczyli nasz billboard.

Musimy go naprawić i potrzebujemy do tego Twojej pomocy! Koszt wydruku nowego plakatu oraz jego montażu to ok. 1900 zł. Musimy jak najszybciej przywrócić billboard na miejsce, aby dalej pokazywał prawdę o aborcji i zmieniał świadomość naszego społeczeństwa.

Wedle szacunków, w ciągu ostatniego roku w Polsce zamordowano kilkadziesiąt tysięcy dzieci poprzez aborcję, głównie za pomocą aborcyjnych tabletek poronnych rozprowadzanych w Polsce na szeroką skalę przez zorganizowane grupy przestępcze. Powiązani z bandytami aktywiści aborcyjni oswajają Polki z aborcją i namawiają je do zabijania dzieci z użyciem pigułek. Ich celem są w szczególności samotne kobiety w trudnej sytuacji życiowej, które pod wpływem presji i emocji ulegają propagandzie aborcjonistów. Dlatego musimy jak najszybciej dotrzeć z prawdą o aborcji do jak największej liczby osób, aby ukształtować świadomość i sumienia Polaków.

Pomóż nam dotrzeć z prawdą o aborcji do tysięcy kolejnych osób. W ten sposób możemy uratować dzieci przed aborcją, a ich matki przed zostaniem morderczyniami. Weź udział w akcji poprzez wsparcie finansowe naprawy billboardu.

Wspierają

 • Jakub G

  Jakub G

  1 week ago

  10 zł

 • Anonimowy użytkownik

  Anonimowy użytkownik

  2 weeks ago

  100 zł

 • Artur

  Artur

  3 weeks ago

  5 zł

 • Anonimowy użytkownik

  Anonimowy użytkownik

  3 weeks ago

  100 zł

 • Anonimowy użytkownik

  Anonimowy użytkownik

  3 weeks ago

  50 zł

 • Anonimowy użytkownik

  Anonimowy użytkownik

  3 weeks ago

  10 zł

 • Brak wpłat

Komentarze

  Brak komentarzy

Wybierz kwotę

Wspierających:

6

Wybrana wpłata -   zł (Nagroda)

Pozostało znaków: 300

Bezpieczne płatności z imoje

Aby dokonywać płatności cyklicznych, musisz posiadać konto na platformie.

Rejestracja zajmie tylko chwilę, a zostaniesz częścią naszej wspólnoty! Jeśli posiadasz już konto możesz się zalogować.