Pomóż nam bronić się przed sądowymi prześladowaniami

Pomóż nam bronić się przed sądowymi prześladowaniami

Kierowca furgonetki naszej Fundacji Jan usłyszał niezwykle surowy wyrok – blisko 30 000 zł kary. Sąd w Szczecinie skazał go za to, że za pomocą umieszczonej na furgonetce grafiki informował o możliwych powiązaniach między lobby LGBT a pedofilią oraz ostrzegał przed skutkami tzw. „edukacji seksualnej” dzieci.

Akt oskarżenia przeciwko Janowi wniósł do sądu aktywista LGBT ze Szczecina, zdaniem którego przestępstwem jest samo sugerowanie, że osoby związane z ruchem LGBT mogą mieć coś wspólnego z pedofilią. Sąd podzielił tę absurdalną argumentację i skazał naszego kierowcę na prawie 30 000 zł grzywny, nawiązki i kosztów administracyjnych. Wydarzyło się to w sytuacji, gdy zaledwie miesiąc wcześniej do opinii publicznej przedostała się informacja, że Krzysztof F., jeden z liderów środowiska LGBT ze Szczecina, trafił do więzienia za pedofilię, gdyż wykorzystał seksualnie 13-letniego chłopca. Szerzej o całej sprawie piszemy na naszej stronie.

Wyrok na Jana to element zakrojonych na szeroką skalę prześladowań sądowych naszej Fundacji, których celem jest zmuszenie nas do zaprzestania organizacji niezależnych akcji informacyjnych, za pomocą których ostrzegamy Polaków przed konsekwencjami ideologii LGBT i aborcji.

Obecnie przeciwko wolontariuszom naszej Fundacji toczy się równolegle blisko 150 spraw sądowych!

Niemal codziennie nasi działacze są wzywani na kolejne rozprawy i przesłuchania policyjne, często w miejscowościach oddalonych od ich miejsca zamieszkania. Kolejne procesy wszczynane są głównie z powodu pikiet, mobilnych kampanii furgonetkowych oraz akcji billboardowych, które organizuje nasza Fundacja.

Większość z nich wszczynanych jest z inicjatywy policji, która kieruje do sądów wnioski na podstawie zawiadomień zwolenników aborcji i aktywistów LGBT. Wiele spraw rozpoczęło się również z powodu prywatnych aktów oskarżenia, jakie wnoszą przeciwko nam aktywiści radykalnej lewicy. Co więcej, na stronach internetowych należących do lobby aborcyjnego i LGBT można znaleźć specjalne poradniki, które zachęcają do składania donosów na naszych wolontariuszy i ułatwiają ten proceder poprzez przygotowane wzory pism i zawiadomień. Większość spraw sądowych wygrywamy, ale zdarzają się też kolejne, skandaliczne wyroki, takie jak ten, który zapadł przeciwko naszemu kierowcy Janowi. W ostatnim czasie na kary finansowe sięgające łącznie wielu tysięcy złotych skazywani byli także inni nasi wolontariusze.

Działania prawne, w ramach których bronimy się przed prześladowaniami i walczymy o prawo do mówienia prawdy w przestrzeni publicznej, to dla naszej Fundacji stałe i duże koszty. Kolejne opłaty sądowe, procesy, rozprawy, apelacje, odwołania, dojazdy na procesy itp. to ogromne wydatki, które regularnie musimy ponosić. Niektóre procesy ciągną się latami, co jeszcze bardziej potęguje koszty. Proces naszego kierowcy Jana przez sądem w Szczecinie trwał blisko 2 lata. Kolejnych kilka lat może teraz potrwać jego apelacja od tego wyroku. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku pozostałych blisko 150 spraw, jakie toczą się przeciwko nam.

Chcemy dalej głosić prawdę o ideologii LGBT, „edukacji seksualnej” i aborcji, oraz ostrzegać Polaków przed skutkami tych zbrodniczych działań, które niezwykle intensywnie forsowane są obecnie w naszym kraju. Aby było to możliwe, musimy zapewnić środki finansowe na działania prawne i kolejne procesy, za pomocą których aktywiści radykalnej lewicy usiłują sparaliżować działania naszej Fundacji i zablokować organizację naszych niezależnych akcji informacyjnych.

Pomóż nam walczyć z aborcją i deprawacją poprzez wsparcie naszych działań przed sądami. Nasza Fundacja utrzymuje się wyłącznie dzięki pomocy Darczyńców, których wsparcie finansowe umożliwia nam ratowanie dzieci przed aborcją i deprawacją seksualną oraz kształtowanie świadomości naszego społeczeństwa na temat aborcji i ideologii LGBT.

Więcej na temat działań naszej Fundacji na: https://stronazycia.pl

Zachęcamy do obejrzenia reportażu video “Pokazać prawdę” na temat naszych mobilnych akcji informacyjnych: https://stronazycia.pl/pokazac-prawde-furgonetki-fundacji-pro-prawo-do-zycia-reportaz/

 

Wspierają

 • Ania

  Ania

  22.09.2023

  10 zł

 • Michał

  Michał

  14.08.2023

  150 zł

 • IzaZa

  IzaZa

  12.08.2023

  30 zł

 • Wojtas

  Wojtas

  05.08.2023

  30 zł

 • Fdl

  Fdl

  25.07.2023

  1 zł

 • Anonimowy użytkownik

  Anonimowy użytkownik

  23.07.2023

  150 zł

 • Anonimowy użytkownik

  Anonimowy użytkownik

  22.07.2023

  50 zł

 • Adam Batkiewicz

  Adam Batkiewicz

  22.07.2023

  150 zł

 • Bartek Sz

  Bartek Sz

  21.07.2023

  150 zł

 • luzol

  luzol

  21.07.2023

  48 zł

 • Brak wpłat

Komentarze

 • IzaZa

  IzaZa

  12.08.2023

  30 zł

  Jestem z Wami !

 • Fdl

  Fdl

  25.07.2023

  1 zł

  A nie prościej odwołać się od wyroku na podstawie innych korzystnych dla Was wyroków, zamiast robić zbiórki 30 K na karę w pierwszej instancji?

 • Adam Batkiewicz

  Adam Batkiewicz

  22.07.2023

  150 zł

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Małgorzata Wojtasik

  Małgorzata Wojtasik

  20.07.2023

  20 zł

  Robicie dobrą robotę. Wspieram was całym sercem.

 • Mateusz

  Mateusz

  16.07.2023

  20 zł

  Niech wygra sprawiedliwość

 • Brak komentarzy

Wybierz kwotę

Wspierających:

91

Wybrana wpłata -   zł (Nagroda)

Pozostało znaków: 300

Bezpieczne płatności z imoje

Aby dokonywać płatności cyklicznych, musisz posiadać konto na platformie.

Rejestracja zajmie tylko chwilę, a zostaniesz częścią naszej wspólnoty! Jeśli posiadasz już konto możesz się zalogować.