Jak zdobyć pieniądze na Twoje projekty?

Jak zdobyć pieniądze na Twoje projekty?

Znasz swój cel. Wiesz, jak zrealizować plany. Dobre chęci nie wystarczą - skutecznie zarządzana organizacja opiera się na kilku filarach finansowania. Przewodnik “Fundraising krok po kroku” wprowadzi Cię w świat polskiego fundraisingu i odpowie na pytanie: od czego zacząć? Jak pozyskać środki na realizację celów Twojej organizacji?

Autor przewodnika zajmował się fundraisingiem w Gnyszka Fundraising Advisors - to praktyk z doświadczeniem, który każde z proponowanych w książce rozwiązań sprawdził na własnej skórze. 

Przewodnik przeprowadzi Cię krok po kroku od budowy fundamentów Twojej organizacji, nawiązując do tzw. złotego kręgu Simona Sinka: co? jak? dlaczego?

Podążamy za tymi, co inspirują, co przewodzą, nie dlatego, że musimy, ale dlatego, że chcemy. (...) Ci, którzy zaczynają od “dlaczego”, mają zdolność inspirowania wszystkich wokół lub znalezienia innych, którzy ich zainspirują” (Simon Sinek)

Autor opisuje podstawowe narzędzia fundraisera oraz sposoby na wzmocnienie działań. Podejmuje temat relacji z biznesem, a także zasad, którymi rządzą się media społecznościowe. 

Przewodnik Michała Osieja to doskonałe wprowadzenie, które pozwoli Ci na rozpoczęcie przygody z fundraisingiem i budowę skutecznej organizacji.


 

Podobne artykuły